She Can Do IT – spełnij swoje marzenia i rozpocznij karierę w IT!

Jeżeli nie mamy żadnego doświadczenia zawodowego w branży IT, lub też wykształcenia, a chcemy zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności z tego zakresu, to warto wziąć udział w projekcie She Can Do IT, który został zorganizowany przez Accenture oraz stowarzyszenia Technologia w Spódnicy! To doskonała okazja do spełnienia swoich marzeń, a także rozpoczęcia kariery w IT.

 

Dla kogo?

Projekt jest skierowany do uczestniczek, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności, pozwalające na rozpoczęcie pracy w konsultingu z obszaru IT. Co ważne, nie jest wymagane doświadczenie w tej branży, lub też wykształcenie z obszaru nauk ścisłych! Jednakże należy pamiętać, że w szkoleniu mogą wziąć udział absolwentki studiów wyższych, czy też studentki V roku.Wymagana jest także bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zgoda na wyjazdy po Polsce lub Europie, a także możliwość uczestnictwa we wszystkich dniach szkolenia.

 

Rozwój i sukces zawodowy

Po ukończeniu szkolenia z bardzo dobrym wynikiem uczestniczki będą miały możliwość skorzystania z propozycji pracy w globalnej organizacji, świadczącej usługi z zakresu doradztwa i nowych technologii. Ponadto ukończenie projektu gwarantuje otrzymanie certyfikatu, poświadczającego zdobycie kompetencji technicznych i miękkich! 

 

Jak wygląda proces rekrutacji?

Jeżeli zdecydowałyśmy się aplikować do programu, to przede wszystkim należy zarejestrować się poprzez stronę internetową, złożyć swoje CV, poczekać na telefon od organizatorów, wypełnić test online i przyjść na spotkanie! Uczestniczki programu mogą wybrać swoją ścieżkę rozwoju IT z poniżej dostępnych:

  • SAP
  • BI&DATA SCIENCE

A więc, warto już dziś zgłosić swój udział w projekcie!

 

Najważniejsze informacje:

Czas trwania: 6 tygodni (3 dni w tygodniu)

Godz.: 9.00-17.00

Uczestniczki: Absolwentki/studentki V roku studiów, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, dyspozycyjność do wyjazdów

Dlaczego warto?: po ukończeniu projektu otrzymujemy certyfikat, dla najlepszych możliwość zatrudnienia!

Rejestracja: ZAPISY

Więcej informacji o projekcie: Projekt She Can Do IT!

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *