Akademia Free2Play – bezpłatne warsztaty online dla programistów, grafików i projektantów gier!

Jeżeli od zawsze chcieliście tworzyć gry mobilne, to niedługo pojawi się szansa na realizację tego marzenia! 18.09.2017 rusza Akademia Free2Play organizowana przez wrocławskie studio developerskie Ten Square Games. Co ważne, warsztaty są całkowicie bezpłatne i odbywają się online. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać jeden z trzech obszarów tworzenia gier: programistyczny, graficzny i projektowania. Poszczególne obszary składają się z  pięciu lekcji zakończonych zadaniami do ich samodzielnego wykonania. A więc, możecie spróbować swoich sił w różnych dziedzinach tworzenia gier – od pisania kodu, aż po zaprojektowanie scenariusza gier.

A jeżeli ukończyliście szkolenie online to czeka na Was niespodzianka! Macie szansę na udział w trzydniowych warsztatach stacjonarnych we Wrocławiu. Odbędą się one w listopadzie w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie pod opieką zarówno nauczycieli akademickich, jak i gości specjalnych uczestnicy będą pracować w zespołach zbudowanych z programistów, projektanta i grafika. A nad czym? Nad całościowym stworzeniem autorskiej gry przeznaczonej na urządzenia mobilne. Drużyny, które poradzą sobie najlepiej z tym zadaniem nie tylko otrzymają nagrody rzeczowe, ale także mają szansę na staż w Ten Square Games!

https://akademiaf2p.pl/
https://akademiaf2p.pl/

 Dla kogo?

W kursie online mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają wiedzy programistycznej i cóż, dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem gier.

 

Rejestracja:

Zapisy już trwają – aby uczestniczyć w szkoleniu, należy zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie: https://akademiaf2p.pl

 

Kiedy?

Kurs online trwa od 18.09.2017 do 22.10.2017. Warsztaty stacjonarne zostaną zrealizowane w dniach 17.11-19.11.2017 we Wrocławiu.

 

Regulamin:

https://akademiaf2p.pl/img/f2p-regulamin2017.pdf

 

Więcej informacji:

https://tensquaregames.com i twitter.com/akademiaf2p oraz https://akademiaf2p.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *