Django Girl – bezpłatne warsztaty z tworzenia stron internetowych (16-18.09.2017)!

Już 16-17 września we Wrocławiu będą miały miejsce warsztaty zainicjowane przez światową organizację Django Girl oraz przy współpracy z Django Girl Wrocław! A czego będą dotyczyły? Przede wszystkim tematyka warsztatów będzie opierała się na zdobyciu wiedzy i umiejętności niezbędnych do stworzenia stron internetowych. To doskonała wiadomość dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tą dziedziną IT.

 

A o czym warto wiedzieć?

Warsztaty są przeznaczone dla osób całkowicie początkujących! Dlatego uczestnicy szkolenia mają możliwość nabycia umiejętności związanych z tworzeniem stron internetowych przy użyciu różnych języków programowania, takich jak PYTHON czy Django. Warto wziąć ze sobą własny laptop! A co z oprogramowaniem? Nie martwcie się – dopiero podczas warsztatów zostaną wspólnie zainstalowane niezbędne programy.

A więc w skrócie:

Data: 16-18.09.2017

Miejsce: Wrocław – już niedługo pojawi się więcej szczegółów!

Zapisy: na kurs należy zapisać się przez formularz rejestracyjny (szkolenie jest całkowicie bezpłatne) do 27.08.2017 (włącznie)!!

Kilka słów o Django Girl!

Głównym celem organizacji Django Gril  jest wspieranie oraz zachęcanie kobiet do podjęcia pracy w branży IT. W wielu Państwach na świecie odbywają się warsztaty organizowane przez Django Girl, w których bierze udział tysiące uczestników – bez względu na wiek czy pochodzenie.  

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *