Największe i najlepsze Targi oraz wydarzenia związane z branżą IT – wrzesień 2017!

W jaki sposób można nauczyć się języków programowania, lub inaczej – w jaki sposób zaszczepić w sobie bakcyla do programowania? Przede wszystkim warto wziąć udział w dużych targach pracy, konferencjach oraz spotkaniach poświęconych branży IT, programowaniu i nowym technologiom. To również doskonała okazja do poznania ciekawych ludzi, znalezienia inspiracji i ogólnie wejścia w świat IT. A kiedy i gdzie będą miały miejsce najbliższe wydarzenia tego typu? Poniżej znajduje się mała ściągawka najlepszych inicjatyw, rozpoczynających się w wrześniu i na których nie może Cię zabraknąć (wydarzenia zostały ułożone chronologicznie):)

Google Developer Days Europe – największe europejskie wydarzenie dla deweloperów!

Kiedy: 5-6 września 2017

Gdzie: Kraków

Cena: zaczyna się od 199$ – więcej informacji i rejestracja 

Adres strony: https://developers.google.com/events/gdd-europe/

Opis: Pierwsza z globalnych konferencji Google Developer Days. W czasie tego wydarzenia zostaną przedstawione najnowsze aktualizacje produktów i platform przeznaczonych dla deweloperów. W programie konferencji znajdują się wystąpienia i panele techniczne dotyczące szerokiej gamy produktów, takich jak Android, Mobile Web, Firebase, Cloud czy uczenie maszynowe. Ponadto, uczestnicy będą mogli wziąć udział w praktycznych szkoleniach, a także spotkać się i porozmawiać z pracownikami Google i członkami społeczności Google Developers Experts.

Co ważne – wszystkie wykłady będą transmitowane na żywo na kanale Google Developers.

 


Kariera IT – Poznań

Kiedy: 16.09.2017

Gdzie: pl. Andersa 3 – Poznań

Cena: bezpłatnie – wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza

Adres strony: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-poznan-16-09-2017/

Opis: W czasie wydarzenia oprócz spotkań z potencjalnymi pracodawcami odbędą się liczne prelekcje i  pokazy technologii. Co ważne, będzie możliwość wzięcia udziału we wstępnych rekrutacjach prowadzonych przez wystawców!

 


V Targi IT Future Expo – największe impreza B2B branży informatycznej w Polsce!

Kiedy: 20 września 2017

Gdzie: Stadion PGE w Warszawie

Cena: impreza bezpłatna – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny! (wydarzenie  skierowane do właścicieli oraz reprezentantów firm i instytucji)

Adres strony: http://itfuture.pl/

Opis: IT Future Expo to największe i jedyne targi branży informatycznej w Polsce skierowane do właścicieli oraz reprezentantów firm i instytucji. W trakcie wydarzenia czekają na uczestników liczne atrakcje: specjalistyczne strefy tematyczne, bezpłatne porady specjalistów. W Targach będzie uczestniczyło ponad 100 wystawców, oferujących swoje  produkty.

Co ciekawe, podczas Targów będzie miała miejsce Gala IT FUTURE AWARDS, podczas której internauci wraz z Kapitułą, wyłonią Laureatów Konkursu – LIDERZY IT 2017 oraz IT FUTURE CONGRESS, w czasie którego istnieje możliwość wysłuchania prelegentów. A osoby, które szukają zatrudnienia będą mogły odwiedzić specjalną strefę – IT CAREER SUMMIT!

Zakres tematyczny targów:

 • Oprogramowanie korporacyjne
 • Infrastruktura i Data Center
 • Wirtualizacja
 • Bezpieczeństwo IT
 • Cloud Computing
 • Big Data
 • Technologie mobilne
 • E-commerce
 • Strefy specjalne (drony, strefa 3D, strefa kariery)
 • Usługi IT (outsourcing, szkolenia, consulting)
 • Technologie sprzętowe
 • Teleinformatyka
 • Rozwiązania branżowe (dla logistyki, dla edukacji, dla bankowości, dla medycyny)

Zapowiedź Targów: https://www.youtube.com/watch?v=GBBK7ZMh6aM

 

 


IV edycja IT Career Summit – znajdź wymarzoną pracę!

Kiedy: 20 września 2017 (godz. 9.00-17.00)

Gdzie: Stadion PGE w Warszawie

Cena: impreza bezpłatna – wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny

Adres strony: http://itcareersummit.pl

Opis: IV edycja IT Career Summit to doskonała szansa na znalezienie wymarzonej pracy w branży IT. W wydarzeniu będą uczestniczyli liczni wystawcy, którzy zaprezentują swoje oferty pracy. W czasie IT Career Summit  będziesz mogła zrobić profesjonalne i darmowe zdjęcie do CV w Foto CV Budce!

 


TWC Conference 2017 – kierunek: Kraków!

Kiedy: 21-22 września 2017

Gdzie: Muzeum Manggha – Kraków

Cena: zaczyna się od 50 euro – więcej informacji o dostępnych cenach: TWC

Adres strony: http://conference2017.twf.community/

Opis: TWF Conference 2017 to wyjątkowe wydarzenie, które skupia zarówno osoby związane od dawna z branżą IT, jak i dopiero zaczynające swoją przygodę. Tegoroczne wydarzenie zostało  podzielone  na dwa bloki tematyczne –Source oraz Interactive, które obejmują wystąpienia i panele dyskusyjne. Interactive dotyczy takich zagadnień jak user/machine interaction, visual experience, visual arts, zaś  Source odnosi się bardziej do tematów związanych z programowaniem. Co ciekawe, podczas wydarzenia istnieje możliwość przetestowania najnowszych technologii w strefie innowacji.

 


Kariera IT – Warszawa

Kiedy: 30.09.2017

Gdzie: PGE Narodowy – Warszawa

Cena: bezpłatnie – wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza 

Adres strony: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-warszawa-30-09-2017/

Opis: W czasie wydarzenia oprócz spotkań z potencjalnymi pracodawcami odbędą się liczne prelekcje i  pokazy technologii i projektów. Co ważne, będzie istniała możliwość wzięcia udziału we wstępnych rekrutacjach prowadzonych przez wystawców oraz w spotkaniu z doradcą zawodowym. A na koniec – na uczestników czeka konkurs z nagrodami!

Ufff i to koniec – oczywiście, wpis zostanie zaktualizowany w przypadku pojawienia się we wrześniu kolejnych wydarzeń tego typu:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *